25. března 2014

Mangrovový les na Bali

Dnes přináším takový jednoduchý fotočlánek. Občas mě Indonésie dokáže opravdu mile překvapit, jako například před pár týdny, kdy jsme s kamarádem Sarifem vyrazili prozkoumat mangrovový les, který jsem sledovala pokaždé, když jsem seděla v letadle, které právě klesalo na přistávací dráhu (nad mangrovy jste jen několik desítek metrů).

Nedokážu uvěřit tomu, že v blízkosti toho špinavého a nehezkého Denpasaru se nachází něco tak krásného. Tohle místo je oázou klidu a vyrovnanosti. Svěží vzduch, příjemná teplota, spousta stínu a úžasný několikakilometrový most, po kterém můžete vyrazit na tu nejhezčí procházku z celého Bali.

Všechny fotky můžete zobrazit ve větším rozlišení tím, že na ně kliknete.


Publikováno:

Nikol Haris Šenkyříková (Autorka a průvodkyně)

Mé jméno je Nikol, ale na internetu mě můžete najít také pod přezdívkou Nikolas. Jsem absolventkou oboru Indonesistika, který se zabývá komplexním studiem Indonésie (od etnologie, přes politiku až po jazyk). Rok 2013/14 jsem strávila na Bali, kde jsem studovala indonéštinu v rámci programu Darmasiswa. Na těchto stránkách zaznamenávám své zážitky a postřehy z indonéského prostředí a funguji jako průvodce po Bali, Lomboku, Jávě a dalších.

2 komentářů:

 1. Tak to tedy dalo hodně práce. Jak dlouho to vydrží? Kolik tam chodí lidí? Sám bych se tam bál.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vydrzi to urcite hodne dlouho, dokud to Indonesane nezasypou odpadky. Uz ted tam ve vode sem tam plave nejaky ten sacek nebo krabicka od cigaret. Sazeji tam nove stromky, a tak se park hezky rozrusta. Pres tyden tam neni skoro nikdo, ale o vikendu se tam vyroji desitky mistnich.
   Neni se tam ceho bat, jen je to tedy poradne bludiste. :-)

   Vymazat

Pokud nemáte účet Google, vyberte možnost "Komentovat jako: Název/adresa URL" nebo "Anonymní", ale v tom případě se, prosím, na konec vašeho komentáře podepište. Děkuji.

Coprights © 2013 - 2016 Nikol Haris Šenkyříková, Blogger Templates Designed By Templateism | Templatelib