Tento web provozuji už od roku 2013 a od té doby jsem dostala stovky děkovných emailů od lidí, kterým moje články pomohly při plánování dovolené, namotivovaly je k cestě do Indonésie, nebo jim prostě jen vykouzlily úsměv na tváři.
 
To samo už je pro mě obrovskou odměnou a jsem ráda za každý email, který mi přijde. Avšak blog udržuji ze své vlastní vůle, nemám tu ani téměř žádné reklamy - jedná se totiž o můj koníček, píšu o něčem, co mě neskutečně baví a naplňuje (a sama vím, jak je otravné hledat nějakou informaci na webu, který je zahlcený reklamními bannery). Když mi před pár lety začaly chodit také emaily či zprávy na Facebook s prosbou o radu, začala jsem na ně odpovídat a byla jsem ráda (a stále jsem), že jsem mohla někomu pomoci. Dotazy bývají různorodé - od plánování cesty, přes otázku víz či vyřizování dokumentů až po indonéštinu a místní kulturu.
 
Bohužel už mi síly nestačí - logicky se musíme zaměřovat hlavně na to, co nás uživí, mít normální práci. A z toho důvodu začal tento web pomalu upadat a chátrat, protože na něj nebyl čas a energie. Ale vzpamatovala jsem se včas a řekla si, že tento svůj kousek internetu prostě nenechám zaniknout. :-)
 

A proto je tu nově možnost podpořit tuto stránku. Stačí kliknout na tlačítko Donate, které vás přesměruje na rozhraní PayPal (je to bezpečné) a vy si sami zvolíte částku a způsob platby. Je to rychlé, jednoduché a myslím si, že je to i dnes dobrý způsob, jak poděkovat za rady, které jsou přístupné zdarma.
 
Pokud nechcete přes PayPal, můžete také zaslat přímo na účet 1022653891/6100.
 
Ano, mohla bych sem dát spoustu reklam, vytvořit e-booky a na dotazy odpovídat zasláním ceníku s poradenskými službami. Ale myslím, že tohle je vhodnější varianta. :-)
 
Zaslání je přes účet na PayPal nebo kreditní/debetní kartu. Je tam také kolonka, do které můžete připsat poznámku. Částka je samozřejmě zcela na vás. Ale abych to shrnula - budu vděčná "za každou kačku". Terima kasih.
 
Publikováno:

0 komentářů:

Coprights © 2013 - 2018 Nikol Haris Šenkyříková, Blogger Templates Designed By Templateism | Templatelib