Selamat datang! Vítám vás na svých stránkách o Indonésii, které slouží zejména jako blog, prostřednictvím kterého se snažím přiblížit indonéskou kulturu lidem, kteří o této zemi dříve téměř nic nevěděli. Můžete tu najít jak postřehy z každodenního života v Indonésii, turistické tipy, cestopisné reportáže a jednoduše jakékoli indonéské téma, které mi zrovna padne pod prsty.

Tyto stránky jsem založila po několika letech strávených na blogovací službě, kde jsem psala o aktuálních tématech, osobních zážitcích a cestování. Právě cestování se postupně stalo mým velkým koníčkem, a tak jsem se rozhodla přejít z blogu na vlastní web a zaměřit se jen na tento svůj zájem.

Momentálně žiju napůl v Jakartě a napůl na ostrově Bali se svým manželem. Školní rok 2013/14 jsem strávila právě na Bali jako studentka indonéštiny na univerzitě, takže většina starších článků, které si zde můžete přečíst, byla napsána právě během onoho studijního programu. Ačkoli je však Bali hezkým ostrovem, celá Indonésie je velice krásnou a rozmanitou zemí, která si zaslouží větší pozornost.

Pokud se vám budou moje stránky líbit, můžete mi dát "lajk" na Facebooku a mít tak přehled o každém novém článku. Jak můžete vidět po pravé straně v náhledu mé facebookové stránky, právě na oné sociální síti jsem mnohem aktivnější než na blogu.

Jsem vděčná za jakoukoli zpětnou vazbu v podobě komentáře, sdílení nebo emailu. Doufám, že se vám na těchto stránkách bude líbit a budu ráda za další návštěvu.klíčová slova: nikolas; úvod; profil; Indonésie; Darmasiswa; studium; Bali; průvodce; překlady; rady; poradenství; cestování; doučování; indonéština; studentk
Publikováno:

Coprights © 2013 - 2018 Nikol Haris Šenkyříková, Blogger Templates Designed By Templateism | Templatelib