Studentkou na Bali: Opuštěný bazén

Tento článek jsem psala v době, kdy jsem studovala v rámci stipendijního programu Darmasiswa v Denpasaru na Bali. Seznam těchto článků naleznete zde.

Při jedné z našich cest po Bali jsme špatně odbočili a místo původního cíle jsme objevili opuštěný plavecký bazén. Při pohledu na obrostlé skokánky se mi rozsvítily oči, protože jsem si právě splnila jeden ze svých snů - nafotit místo, které je nádherné, tiché a které dřív bývalo (nebo mělo být) živé. Bez turistů, bez udržování. Nevím, co bych o něm napsala víc, snad jen to, že cestu k němu si nechám pro sebe, aby zůstal mým místem. Budu se tam vracet. Fascinuje mě. No, teď už se můžete podívat na fotky, třeba se vám taky zalíbí. Tyto příspěvky by vás mohly zajímat:

4 komentáře:

  1. Krásné místo! Taky mě fascinují opuštěná a zchátralá místa, zříceninami počínaje a různými zapadlými a skrytými místečky konče :) A tohle má opravdu své kouzlo, příroda ho doslova začíná "pojídat" :)

    OdpovědětVymazat
  2. Taky se mi líbí tyhle pozůstatky lidské činnosti, které zůstanou pomalu opuštěné. Myslím, že se tomu říkává mezi podobnými nadšenci města duchů. V pravém slova smyslu to nejsou památky nebo historické objekty typu hrad.

    OdpovědětVymazat
  3. Tajemné místo. Jako kříž ke kterému chodím v Pohledech. Vždycky když jdu kolem, musím ho vyfotit. Mám ho ze všech stran, v každém ročním období. Když přiletím, ukážeš mi ten bazén? Já cestu nikomu neprozradím.....

    OdpovědětVymazat

Pokud nemáte účet Google, vyberte možnost "Komentovat jako: Název/adresa URL" nebo "Anonymní", ale v tom případě se, prosím, na konec vašeho komentáře podepište. Děkuji.

 
}