19. března 2014

Studentkou na Bali: Jak vypadá naše škola


Tento článek jsem psala v době, kdy jsem studovala v rámci stipendijního programu Darmasiswa v Denpasaru na Bali. Seznam těchto článků naleznete zde.

Konečně po šesti měsících přináším fotočlánek o mé škole. Univerzita Udayana je mezi Indonésany docela vyhlášená. Kdykoli se zmíním, že studuju právě tady, u každého si hned polepším. Úroveň výuky pro nás není uspokojující (ale o tom už jsem psala mnohokrát), nicméně prostory kampusu mám moc ráda. Až na záchody, to je upřímně moje noční můra.
Kampus se skládá ze tří budov - do té, která je vidět na prvním obrázku, jsem nikdy nevstoupila. Ve třetí budově je kantýna.

výhled z našeho patra do dvora univerzity
otevřená chodba na našem patře
hlavní schodiště a velice "krásné" záchody
Vstupní hala
A další záchody
Vstupní hala z jiného úhlu
Parkoviště motorek ve dvoře
Stále vysmátí studenti odpočívající v balé ve dvoře univerzity
Publikováno:

Nikol Šenkyříková (Autorka)

Mé jméno je Nikol, ale na internetu mě můžete najít také pod přezdívkou Nikolas. Jsem absolventkou oboru Indonesistika, který se zabývá komplexním studiem Indonésie (od etnologie, přes politiku až po jazyk). Rok 2013/14 jsem strávila na Bali, kde jsem studovala indonéštinu v rámci programu Darmasiswa. Na těchto stránkách zaznamenávám své zážitky a postřehy z indonéského prostředí a snažím se co nejvíce tuto nádhernou zemi propagovat.

0 komentářů:

Pokud nemáte účet Google, vyberte možnost "Komentovat jako: Název/adresa URL" nebo "Anonymní", ale v tom případě se, prosím, na konec vašeho komentáře podepište. Děkuji.

Coprights © 2013 - 2018 Nikol Haris Šenkyříková, Blogger Templates Designed By Templateism | Templatelib