29. dubna 2014

S foťákem Jakartou

Jakarta, hlavní město Indonésie a zároveň moje srdcová záležitost. Většina lidí se diví, když řeknu, že mám tuto velkou změť smogu a vysokých zaprášených budov, ale i když přesně nedokážu vysvětlit, proč se mi tam vlastně tak líbí, vím, že je to jedno z míst, kam se budu ráda vracet.
Do ulic jsem vyrazila s foťákem a svými rodiči. Protože jsem jim dělala průvodce a vodila je po místech, která už jsou pro mě známá, rozhodla jsem se jen odkázat na své předchozí články a pojmout tento příspěvek jako fotočlánek.

Můžete si tedy přečíst: 

Monas - Monumen Nasional
výborná káva v Café Batavia (Kota Tua)
Café Batavia
Café Batavia
Nálepka v autobuse TransJakarta
Centrum města
Pohled z okénka mešity Istiqlal na Monas
Parkoviště motorek před mešitou Istiqlal
Publikováno:

Nikol Šenkyříková (Autorka)

Mé jméno je Nikol, ale na internetu mě můžete najít také pod přezdívkou Nikolas. Jsem absolventkou oboru Indonesistika, který se zabývá komplexním studiem Indonésie (od etnologie, přes politiku až po jazyk). Rok 2013/14 jsem strávila na Bali, kde jsem studovala indonéštinu v rámci programu Darmasiswa. Na těchto stránkách zaznamenávám své zážitky a postřehy z indonéského prostředí a snažím se co nejvíce tuto nádhernou zemi propagovat.

1 komentářů:

  1. Možná, že se tam cítíš jako doma. Prožila jsi tam dlouhý čas, pracovala jsi tam. Znáš ulice, různá místa, spoustu lidí....když se tam vracíš, nejsi za turistu.....

    OdpovědětSmazat

Pokud nemáte účet Google, vyberte možnost "Komentovat jako: Název/adresa URL" nebo "Anonymní", ale v tom případě se, prosím, na konec vašeho komentáře podepište. Děkuji.

Coprights © 2013 - 2018 Nikol Haris Šenkyříková, Blogger Templates Designed By Templateism | Templatelib