Amed

Populární turistické letovisko na severním pobřeží Bali je známé hlavně díky dobrým podmínkám na šnorchlování. Černý písek, krásné pláže lemované skálami, ale také mnoho cizinců a vysoké ceny za ubytování. Nicméně, podívejte se na fotky z tohoto koutu ostrova. 


Pokud budete mít do Amedu cestu, nezapomeňte navštívit warung Jemeluk, který se nachází podle informací na vizitce "na pláži - ve šnorchlovací oblasti u Coral Garden. Majitel je hrozně sympatický a ochotný, jeho restaurace má profesionálně vystupující zaměstnance a výborná jídla, ale přitom rozumné ceny. Provozuje taky homestay, zajišťuje pronájem motorek, rybářské výpravy a mnoho dalšího. Tento člověk si opravdu reklamu zaslouží. :)

email: lanturjemeluk@yahoo.co.id
facebook: Lantur jemelukTyto příspěvky by vás mohly zajímat:

4 komentáře:

  1. ... a nechal by Vás přespat na lehátkách na pláži před warungem :)

    OdpovědětVymazat
  2. Nádherné místo, tam by se mi líbilo.

    OdpovědětVymazat
  3. Nejvetsi sranda na Amedu a Tulambenu je to, kolik tam je cechu, ktery tam bydli po delsi dobu...Tim padem je i potreba si davat pozor na zobak, protoze i mistnaci umi cesky :D Treba v Selangu neni problem se s obsluhou domluvit cesky a clovek si tam muze dat veprovej rizek s bramborovou kasi x-) A primo u toho resortu je ceska zachranna stanice pro zvirata, kde jsou cesi... Stejne tak neni problem obcas v baru narazit na cechy... Ale nejvic je asi postarsi pruvodce na Lempuyangu, kterej mluvi lip cesky, nez kdejakej vietnamec v Praze :D

    OdpovědětVymazat

Pokud nemáte účet Google, vyberte možnost "Komentovat jako: Název/adresa URL" nebo "Anonymní", ale v tom případě se, prosím, na konec vašeho komentáře podepište. Děkuji.

 
}