14. června 2014

Slovinsko-indonéská svatba

Je tomu pár týdnů zpátky, co jsem se zúčastnila svatby své spolužačky Leilani, která pochází ze Slovinska. Brala si Indonésana, Javánce, který žije na Bali. Ona byla opravdu nádherná a společně jim to moc slušelo. Takže dnes jen série fotek, bez delšího povídání.


My s Gregem jeli na svatbu společně a dostali jsme doporučení, abychom se oblékli tradičně. No tak jo. Ale v tom případě není vhodné brát si na motorku helmu. Zaprvé to překáží a za druhé stejně policisté nepokutují, pokud uvidí motorkáře v tradičním. Já si sedla bokem a vyjeli jsme do malé vesničky na východním pobřeží Bali. 

Leilani byla moc hezky nastrojená a její nastávající, Rony, jakbysmet. Na dalších fotkách můžete vidět i náš svatební dar, který jsme s Gregem vymysleli. Balijská vyřezávaná krabička, v ní polské čokoládové bonbony, česká domácí slivovice, nějaké ty koruny a złoty a kartička s přáním.
Publikováno:

Nikol Šenkyříková (Autorka)

Mé jméno je Nikol, ale na internetu mě můžete najít také pod přezdívkou Nikolas. Jsem absolventkou oboru Indonesistika, který se zabývá komplexním studiem Indonésie (od etnologie, přes politiku až po jazyk). Rok 2013/14 jsem strávila na Bali, kde jsem studovala indonéštinu v rámci programu Darmasiswa. Na těchto stránkách zaznamenávám své zážitky a postřehy z indonéského prostředí a snažím se co nejvíce tuto nádhernou zemi propagovat.

3 komentářů:

 1. Ahoj Niki. Překrásné fotky! Věřím, že i ta svatba byla skvělá. Přeju novomanželům jen to nejlepší.

  OdpovědětSmazat
 2. Kde budou ti dva žít? U ní, nebo u něj?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. U něj. Mají hezký malý dům uprostřed lesa v zapadlé malé vesnici :)

   Smazat

Pokud nemáte účet Google, vyberte možnost "Komentovat jako: Název/adresa URL" nebo "Anonymní", ale v tom případě se, prosím, na konec vašeho komentáře podepište. Děkuji.

Coprights © 2013 - 2018 Nikol Haris Šenkyříková, Blogger Templates Designed By Templateism | Templatelib