Slovinsko-indonéská svatba

Je tomu pár týdnů zpátky, co jsem se zúčastnila svatby své spolužačky Leilani, která pochází ze Slovinska. Brala si Indonésana, Javánce, který žije na Bali. Ona byla opravdu nádherná a společně jim to moc slušelo. Takže dnes jen série fotek, bez delšího povídání.


My s Gregem jeli na svatbu společně a dostali jsme doporučení, abychom se oblékli tradičně. No tak jo. Ale v tom případě není vhodné brát si na motorku helmu. Zaprvé to překáží a za druhé stejně policisté nepokutují, pokud uvidí motorkáře v tradičním. Já si sedla bokem a vyjeli jsme do malé vesničky na východním pobřeží Bali. 

Leilani byla moc hezky nastrojená a její nastávající, Rony, jakbysmet. Na dalších fotkách můžete vidět i náš svatební dar, který jsme s Gregem vymysleli. Balijská vyřezávaná krabička, v ní polské čokoládové bonbony, česká domácí slivovice, nějaké ty koruny a złoty a kartička s přáním.
Tyto příspěvky by vás mohly zajímat:

3 komentáře:

 1. Ahoj Niki. Překrásné fotky! Věřím, že i ta svatba byla skvělá. Přeju novomanželům jen to nejlepší.

  OdpovědětVymazat
 2. Kde budou ti dva žít? U ní, nebo u něj?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. U něj. Mají hezký malý dům uprostřed lesa v zapadlé malé vesnici :)

   Vymazat

Pokud nemáte účet Google, vyberte možnost "Komentovat jako: Název/adresa URL" nebo "Anonymní", ale v tom případě se, prosím, na konec vašeho komentáře podepište. Děkuji.

 
}