31. prosince 2014

Selamat tahun baru 2015!

Rok uplynul jako voda, v Indonésii už ohňostroje dávno dobouchaly a za tři hodiny už tu taky máme leden, takže bych vám všem chtěla popřát všechno nejlepší, hodně (nejen) cestovatelských zážitků a vlastně všechno, co si přejete.Loni jsem byla touto dobou na jednom z malých togianských ostrůvků na Sulawesi se svým bráchou a přítelem, ohňostroj jsme žádný neviděli, místo toho jsme seděli na pláži u ohně s pár Indonésany a zpívali s nimi písničky. Obloha byla plná hvězd, teplota neklesla pod dvacet sedm stupňů a spát jsme šli v deset večer, protože už nebylo co jiného dělat. Letos sedím doma a trávím čas s celou rodinou. Venku mrzne a sem tam spadne nějaká ta vločka. Je to úplně něco jiného, ale to je možná právě to hezké - že se něco nestane stereotypem a můžeme přemýšlet, jaké to bude příště. 

Takže ať už jste dneska kdekoli, přežijte noc bez hádek, problémů a úrazů, zítra se probuďte bez kocoviny a vstupte do roku 2015 veselí. :) 

Publikováno:

Nikol Šenkyříková (Autorka)

Mé jméno je Nikol, ale na internetu mě můžete najít také pod přezdívkou Nikolas. Jsem absolventkou oboru Indonesistika, který se zabývá komplexním studiem Indonésie (od etnologie, přes politiku až po jazyk). Rok 2013/14 jsem strávila na Bali, kde jsem studovala indonéštinu v rámci programu Darmasiswa. Na těchto stránkách zaznamenávám své zážitky a postřehy z indonéského prostředí a snažím se co nejvíce tuto nádhernou zemi propagovat.

0 komentářů:

Pokud nemáte účet Google, vyberte možnost "Komentovat jako: Název/adresa URL" nebo "Anonymní", ale v tom případě se, prosím, na konec vašeho komentáře podepište. Děkuji.

Coprights © 2013 - 2018 Nikol Haris Šenkyříková, Blogger Templates Designed By Templateism | Templatelib