Selamat tahun baru 2015!

Rok uplynul jako voda, v Indonésii už ohňostroje dávno dobouchaly a za tři hodiny už tu taky máme leden, takže bych vám všem chtěla popřát všechno nejlepší, hodně (nejen) cestovatelských zážitků a vlastně všechno, co si přejete.Loni jsem byla touto dobou na jednom z malých togianských ostrůvků na Sulawesi se svým bráchou a přítelem, ohňostroj jsme žádný neviděli, místo toho jsme seděli na pláži u ohně s pár Indonésany a zpívali s nimi písničky. Obloha byla plná hvězd, teplota neklesla pod dvacet sedm stupňů a spát jsme šli v deset večer, protože už nebylo co jiného dělat. Letos sedím doma a trávím čas s celou rodinou. Venku mrzne a sem tam spadne nějaká ta vločka. Je to úplně něco jiného, ale to je možná právě to hezké - že se něco nestane stereotypem a můžeme přemýšlet, jaké to bude příště. 

Takže ať už jste dneska kdekoli, přežijte noc bez hádek, problémů a úrazů, zítra se probuďte bez kocoviny a vstupte do roku 2015 veselí. :) 

Žádné komentáře:

Okomentovat

Pokud nemáte účet Google, vyberte možnost "Komentovat jako: Název/adresa URL" nebo "Anonymní", ale v tom případě se, prosím, na konec vašeho komentáře podepište. Děkuji.

 
}