Služby ⇒ Společné cestování

Chystáte se do Indonésie a  chcete poznat tuto nádhernou zemi s někým, kdo ji zná a s kým se domluvíte česky? Neváhejte mě kontaktovat.

V současnosti je Bali mým domovem a cestování je mou největší vášní. Na rozdíl od cestovek jsou moje výlety zaměřené na méně turistické oblasti a kladu důraz na interakci s místními obyvateli - přespávání v jednoduchých rodinných ubytováních, společné vaření, výpomoc na rýžovém poli a podobně. Dokážu vám zařídit dovolenou, kterou s cestovkou nezažijete. Kromě češtiny mluvím také plynule anglicky a indonésky. Myslím si, že vždycky je nejlepší cestovat jako kamarádi, než v neosobní velké skupině.

Pokud chcete cestovat na vlastní pěst, ale i tak chcete s plánováním pobytu poradit, nechte si sestavit cestovní plán na míru.

Pročtěte si reference zde.

CESTUJTE S NIKOLAS

Nabízím:

- českého nebo místního průvodce po ostrovech Bali, Lombok, Jáva, Nusa Penida, Flores, Sumba, Sumatra, Sulawesi, Sumbawa a Západní Timor
- jedinečný zážitek a poznání té pravé Indonésie
- ubytování
- nejrůznější výlety - záleží jen na vás, jak chcete dovolenou pojmout
- konzultace před cestou, společné plánování

A jaké jsou výhody, pokud pojedeme spolu?

- čeština - vše budu vykládat v naší mateřštině, kromě toho ale mluvím plynule anglicky, indonésky a učím se balijsky a bahasa betawi (lokální jazyk v Jakartě)
- plán na míru - individuální itinerář cesty, každý je dělaný přímo pro vás, takže se nemusíte bát, že by se vám do rukou dostal jen nějaký obecný plán jako přes kopírák
- možnost výběru motorky, auta s řidičem či veřejné dopravy - chcete opravdové dobrodružství? Bezstarostný relax? Nebo vás láká pohybovat se veřejnou dopravou? Ani jedno není problém!
- lokální ceny  - ne každý běloch, který je delší dobu na Bali, se dokáže dostat na místní ceny, jen se k nim trochu přiblíží - mou výhodou je ale indonéština, záliba ve smlouvání a spousta známých, takže se nemusíte bát, dostaneme se tak nízko, jak je to jen možné :)
- odborná znalost prostředí - necestujete jen tak s někým, kdo přijel poznat ostrov chvíli před vámi, ale s indonesistkou (to znamená, že se toho dozvíte mnoho o této nádherné zemi a můžete si být jistí, že vám dělá průvodce někdo, kdo tuto zemi opravdu miluje a studuje - ne někdo, kdo vydělává proto, aby mohl být každý den na pláži)
- festivaly, svátky, svatby, pohřby, vaření s místními, rybaření...

Zkušenosti

2014 - 2019 Průvodce po Bali, Lomboku, Jávě, Sulawesi, Sumbě, Západním Timoru; poradenské služby, tvorba cestovních plánů
06 2016 - 01 2017 Travel Consultant v cestovní kanceláři v ČR
2013 - 2014 Universitas Udayana, Denpasar; obor Indonéština
2012 Stáž na Velvyslanectví ČR v Jakartě
2011 - 2015 Karlova Univerzita v Praze; obor Etnologie se specializací indonesistika

Pro více informací mi, prosím, pošlete email nebo zavolejte (přes whatsapp) na +420 603 161 594.

Momentálně se nacházím

Podívejte se na tento odkaz jestli se zrovna nemineme, když budu cestovat sama nebo s někým jiným.
  
Publikováno:

Coprights © 2013 - 2018 Nikol Haris Šenkyříková, Blogger Templates Designed By Templateism | Templatelib