Služby ⇒ Sestavení cestovního plánu

Chystáte se do Indonésie a potřebujete poradit s plánováním cesty? Chcete navštívit neturistická místa? Přáli byste si využít váš pobyt v souostroví na maximum? Nebo prostě jen nemáte čas plánovat cestu sami?

V takovém případě vám nabízím sestavení cestovního plánu na míru. Průvodci jako Lonely Planet nebo cestovatelské weby a diskuse nabízejí spoustu informací, ale pečlivé cestování zabere spoustu času. Nemluvě o tom, že inspiraci na internetu hledá stále více lidí a můžete si tedy být jistí, že většina z tipů bude hodně turistická.

Plány jsem začala sestavovat v roce 2014 a díky své lásce k cestování i práci průvodce se dokážu vžít do každého typu cestovatele. Chcete komfort? Nebo raději dobrodružnou cestu s batohem? Na motorce, veřejnou dopravou nebo autem s místním řidičem? Stačí mi napsat, jak byste si svou dovolenou představovali.

Indonésii mám relativně procestovanou a jediné, kde nemohu být nápomocná, je Kalimantan, Maluku a Papua. Na ostatní ostrovy se vracím opakovaně už od roku 2010, kdy jsem se do Indonésie podívala poprvé. Více o mně si můžete přečíst zde.

Výhody:

- každý plán je sestavovaný na míru, přesně podle vašich požadavků
- návrh, který zasílám, je možné opakovaně měnit, dokud nebudete spokojení
- platíte až po odsouhlasení návrhu, protože vím, že nikdo z nás nechce kupovat zajíce v pytli
ušetříte čas i peníze, protože sama vím, že při cestování na vlastní pěst do cizí země většinou nedokážeme přesně odhadnout vzdálenosti nebo to, jak co nejefektivněji poskládat jednotlivé lokality za sebe

Co je součástí plánu?

+ podrobně rozepsaný den po dni
+ GPS souřadnice a odkazy na Google mapy ke každému místu
+ tipy na ověřené ubytování v různých cenových kategoriích
+ tipy na zajímavé restaurace, warungy či dobré masážní salony
+ pomoc při koupi místních lístků na vlak, zajištění lodní dopravy apod.
+ pomoc při výběru lokálních letenek (mohu i zakoupit a provést check-in za příplatek 150 Kč / jedna letenka / za celou skupinu)
+ několikastránkový dokument s užitečnými informacemi při cestě do Indonésie
+ zařazení svátků či zajímavých událostí
+ zajištění pronájmu motorky či auta s ověřeným anglicky mluvícím řidičem (v tomto případě je plán doplněn o anglicky a česky psané potvrzení rezervace, které zároveň zasílám řidičům)
+ zajištění výletů s místními průvodci (pokud je vyžadován - například výstup na sopky) či výletů od místních kanceláří (např. šnorchlování s mantami na Nusa Penidě, rafting, rybaření s místními)

Pro více informací mě kontaktujte přes formulář v pravém menu nebo přímo na email avenikolas@gmail.com.
Publikováno:

Coprights © 2013 - 2018 Nikol Haris Šenkyříková, Blogger Templates Designed By Templateism | Templatelib