Služby ⇒ Tlumočení

Nabízím tlumočení v Indonésii, většinou se jedná o rozhovory, tvorbu reportáží a vyřizování potřebných dokumentů k pobytu, ale nebráním se ani oblasti byznysu. Je důležité zmínit, že na překlady i tlumočení mám živnostenský list, ale nevlastním oprávnění soudního tlumočníka. Nemohu tedy tlumočit například svatbu či jiná oficiální jednání (ovšem záleží vždy na konkrétním případu, jelikož jsem již dvakrát svatbu tlumočila v místě, kde toto oprávnění vyžadováno). Je nezbytné si vždy tyto podmínky ověřit.

V létě roku 2018 jsem se podílela na tvorbě dvou reportážích pro Objektiv o ostrově Sumba. Zastala jsem roli průvodkyně, tlumočnice a coby etnoložka také odborného dohledu. Na první z reportáží se můžete podívat na tomto odkazu.

Cenu za tlumočení nemám pevně stanovenou. Vždy záleží na konkrétním tématu, náročnosti, délky a oblasti, ve které budete mé služby potřebovat. V případě zájmu o více informací mi napište přes kontaktní formulář v pravém menu nebo přímo na email avenikolas@gmail.com.

Publikováno:

Coprights © 2013 - 2018 Nikol Haris Šenkyříková, Blogger Templates Designed By Templateism | Templatelib